Leden 2011

Co je to vlastně X-teen???

30. ledna 2011 v 22:28 | Teri
Co je to vlastně Xteen? Názory se liší. Někdo říká, že je to požírač času, jiný zase, že je to skvělý webový portál pro náctileté. Já jsem zastánkyně toho názoru, že je to naprostá zbytečnost, co požírá čas. Jen si tam dáte svojí fotku, čekáte, až vás zařadí do duelu,když už vás zařadí, tak pak zase čekáte, kdo vám dá hlas. Když vám tam nějaké hlasy neskáčou, jdete je oplácet. A tohle trvá celých 24 hodin. A pak zase a takhle to jde do doby než zjistíte, že nestíháte školu a kamarády. Mám s tím zkušenosti. Měla jsem kámošku, Jane.. Nejdřív jsme si každý den psaly, dokud jsme nemusely odejít. Potom se to začalo zhoršovat, až jsme skončily jen na Ahoj, jak se máš a co děláš. To bylo vše, na co se mi Jane zmohla odpovědět. Bylo mi to líto, protože do té doby to byla dobrá kámoška. Až jednou jsem jí na Skype napsala proč se semnou nebaví. Ona že prý nestíhá školu..A pod to mi dala odkaz na Xteen ať jí dám hlas. Oo dé doby jsem jí nenapsala.... Došlo mi, že na mě nemá čas jen díky Xteenu!! Holky....Už konečně otevřete oči!!  Nakonec prohrajete s nějakou,16-ti letou holkou na které je tuna make-upu a má vystrčená prsa. Nebo je tu možnost, že prohrajete s nějakou ošklivou holkou.. Ta vyhrála jen díky tomu že Spamovala a má dobré známé..Ještě tu je možnost, že tam bude nějaký Scene/Emo fake z Ameriky....Takže Xteen není vůbec o skutečné kráse!!! Zastavte to čas, než bude příliš pozdě a příjdete o kamarády..... Věřte mi, za to Xteen nestojí!!!


Téma týdne-Sebevražda

27. ledna 2011 v 22:01 | Teri
Téma dnešního týdne je Sebevražda...Co se vám pod tímto slovem vybaví? Je hodně věcí co si představím já osobně. Chlapec se vrhá ze skály, dívce vlají nohy ve větru-celé tělo se vlastně houpe, když se pověsila na strom. Nebo jiná dívka, spolykala pilulky a navždy usnula, jiná se podřezala žiletkou v koupelně. A takhle bych mohla pokačovat do nekonečna. Co je vlastě sebevražda? Vysvobození? Konec věčného utrpení, šikany? Dobrovolné ukončení života?
Co vlastně stojí za tím že tolik lidí ročně umře na sebevraždu? Proč právě oni? Málokdy se dozvíme, co je k tomu vedlo. Šikana, rozchod, úmrtí v rodině, ztráta někoho blízkého(kamarádů) strach z blížícího se vysvědčení nebo něco úplně jiného? Většina šikany začíná na sociální síty-Facebook, Twitter nebo MySpace...Urážky jsou na dením pořádku..Pak příjde i veřejné ztrapňování... Na dotyčnou osobu je vyvíjen takový tlak, že raději ukončí svůj život....
Ročně si na život v Česku sáhne tisíce nezletilých....Většinou žáci a studenti od 11 do 19 let.
Poradím vám..Nestojí to za to.... Dnes tu jsou lidé kteří vám pomohou....A navíc určitě tu máte i přátele a kamarády, milující rodinu, přítele/přítelkyni co vás podrží...Já mám takovýchto dobrých přátel dost a vím že mě nidky nepodrazí a podrží mě...Přeji vám hodně štěstí!!

Poradna: