Duben 2011

Nechci!!!!

26. dubna 2011 v 22:28 | Teri |  Můj život?!
Já už NECHCI!! Nechci, aby byl konec... 29. března 2011 15:06..Tím to začíná... Teď nechci, aby to skončilo... Láska,štěstí.... Co to je? To neznám.. Přátelé.. K čemu jsou? Mají tu být pro mě, tak kde jsou, když je potřebuju? Nepotřebuju JI, falešnou kamarádku.... Pomáhám jí a když potřebuju pomoc já? Otočí se zády... Nechci žít... Musím se vzchopit.. Melu pátý přes devátý... Začalo to pocity.. Byly kladné, jak jinak.... Pak vše bylo jak na růžovém obláčku... Pak se zatáhlo... Teď není nic.. Jen šrámy... Snažím se vzchopit a vstát.. Musím se z toho vyhrabat sama... Jsou tu sice moji VĚRNÍ Beliebers, přátelé, na které se můžu spolehnout, jsou to TI které jsem viděla jen jednou.... A přesto jsou věrní než někdo, kdo mě zná od školky.... Jsou tu semnou, ale moje problémy si musím řešit sama... Svůj dosavadní život nechci házet do koše.. TO pěkné vezmu a převedu do budoucnosti... TO hnusné smetu ze stolu.. Začnu s čistým šítem... Budu se usmívat, budu si užívat života... Budu se bavit s kým chci... Vykašlu se na předsudky... Nezajímají mě tvoje keci v kleci!! Táhni do pekla... Je mi dobře... Je mi líp... Šla bych ven... S někým, koho neznám.. Chci se odvázat.. Nechci se vrátit domů, nemám ráda Česko!!! Kašlu na to... Taky tě miluju... Vykašlu se na všechno a začnu žít... Odcházím, měj se!! :))

Nic jako téma týdne :D

18. dubna 2011 v 18:00 | Teri
Hm.. Nic.. Nic se pužívá poměrně často.. nechce se nám NIC dělat, už NIC nepotřebujeme a tak dál a tak dál....
Nic je prostě nic... :D Já už nevím co psát :D Takže se jdu věnovat NICnedělání a vy se tu mějte x) :D :D

Barvy jako téma týdne

11. dubna 2011 v 9:53 | Teri
Barvy jsou všude kolem nás... Bez barev by to upřímě řečeno nešlo.. Černobílé filmy stojí za nic, stejně jako černobílí svět by stál za nic.. Barev je neskutečně mnoho.. Miluju fialovou!! :D
I roční období jsou hlavně o barvách:
Jaro-zelená..
Léto-žlutá, červená, modrá..
Podzim-odstíny žluté, červené a hnědé..
Zima-bílá...
A co dodat o barvách? Bez barev by to nebylo ono.. Barvy vyplňují náš život a dělají náš šťastnějšími :))

Článek na přání č.1-pro Žužu S.

8. dubna 2011 v 22:26 | Teri |  Články na přání
11.května 1998...Bára Standerová.. Vám to nic neřekne.. Mě to říká hodně věcí... :)) Žužu S. Psycho girl!! Né je to fajn holka.. Známe se už od školky... :))) Teď spolu chodíme do školy :)) Mám jí ráda.. Je to úžasná holka se smyslem pro zábavu :D Holka co se bojí bouřky a přesto v největší bouřce a lijáku semnou lítá venku... Holčina, která se nebojí dělat "zakázané věci".. Kolik kč jsme si propsali a provolali.. Kolikrát jsme se pohádali a usmířili.. Kolikrát jsme drbali kluky... Kolikrát jsme spolu byly venku? Neskutečeně mnohokrát.. A mnohokrát tohle všechno zopakujeme.. Poutá nás přátelství.. Vlastně nejen to... Justin Bieber, Beliebers, friends, Jayk3M, Never Shout Never, Kira a Pete, hráz.... Tuna dalších věcí... Je vážně moc fajn :)) Řešíme spolu problémy... Všední i nevšední... Když mi brečela do telefonu, brečela jsem taky..Už se budeme znát 10 let.. Aii... Neuvěřitelně dlouho.... Ty naše akce když jsme venku.. :D Sníh, zima až praští a my jdem bez ponožek úplně bosé... :D Trávili jsme spolu Silvestra.. Taky akce jak hrom... :D Teď brzo půjdeme po sídlišti s balónkama na botách :)) Vždycky se těším až půjdeme ven :)) Nebo ty chaty na Facebooku..Malá ochutnávka :D :
B:ty jasi ale...Vědma :D
T: :D mám kouli :D
B:fakt? :O já myslela že chlapi maj dvě + peříčko :D
T: já jsem chlap jo? :D i ty metrosexuále :D
B:sakra xD provar :D
LOL :D xD..................
Nikdy nebyla doopravdy šťastná... Pak odjela do Anglie a všechno se změnilo.. Dan si našel ji, ona si našla Dana... Teď je šťastná, já jsem šťastná... Prostě stojí za to žít... Tenhle článek byl na přání.. Přála si ho sama Bára... Teď ti chci říct že tě mám moc rýda a že každá vážnější hádka mě mrzí.... Promiň... :/// Friends forever ♥ :)))


Princes of nachos :))

Téma týdne...Peklo...

8. dubna 2011 v 20:38 | Teri
Peklo.. CO to vlastně je?? Můj život je peklo.. To může být jediné co k tomu napíšu.. Ne, ošidila bych vás... Takže peklo má víc stránek... "Čert volá do nebe: Co jste mi to sem poslali? Všechno tu rozmlátil, zabil všechny čerty a teď tu řve a do všeho kope s tím že nemůže najít vchod do dalšího levelu!!" No jen vtip na zpestření.. Exituje peklo? Ne, neexistuje.. I když.... Je to stejné jako že existuje UFO... UFO skutečne existuje, ale nejsou to zelené bytosti s černýma očima.. Jsou to bakterie ve Vesmíru.. Tak a teď si to přeberte jak chcete... Já už končím!!

Zpomalení

3. dubna 2011 v 18:01 | Teri |  Články na přání
Tákže moc se omlouvám, ale jelikož teď vůbec nestíhám tak trochu zpomaluju..TUdíš ty články na přání budou...ANi nevím kdy, ale budou, budu se snažit aby to bylo co nejdříve :)) Ještě jednou sorry :)