Květen 2012

Je lepší selhat v Originalitě, než uspět v nápodobě..

13. května 2012 v 21:32 | Terez
Originalita. V dnešní době je originalita "nedostatečné zboží". Každý chce být originál, což je však zhola nemožné a proto je lepší selhat v Originalitě, než uspět v nápodobě... Tak třeba Scene girl. Scene styl má vyhraněné věci, které k Scene stylu patří, a které tam nezapadají.. A když náhodou nějaká pěkně známá Scene holčina zanese do Scene módy něco nového, hnedle se po ní začne mnoho lidí opičit. Jak smutné. Hlavně že skoro všechny Scene girl vypadají stejně, až na jinou barvu vlasů, líčení, oblečení a umístění piercingu.
Naše škola je takovým příkladem "opičáren". Kousek od školy je obchoďák a v tom je obchod New Yorker. Vždycky přijde nějaká holčina v tričku s rádoby vtipným potiskem, a do dvou týdnů ty samé trička má zbytek školy. A třeba tohle je důvod proč nakupuju v zapadlých krámcích a na cizojazyčních webech(otakushop forever), abych byla alespoň trochu "svá"(napsat, že sem originální, si netroufám")
(Nebo třeba legíny s vlajkou USA :D Má je půlka Prahy :D)
Ještě k té mé škole: moje kamarádka Žužu je dost stylová holčina. Má ráda tylové sukně. Jednou v takové tylové sukni přišla do školy. Cca do měsíce a půl tyhle sukně, které byly na naší škole Žužinou originalitou, měla asi 1/3 druhýho stupně. A originalita je rázem pryč.
Je dost smutné, že se originalita vytratila. Ale zas teď si moc lidi nemůžou závidět to super tričko :D
I když zas když se dvě holky nemají rády a přijdou do školy se stejným tričkem, nemusí to dopadnout úplně nejlíp... :D
To je asi celý co jsem chtěla napsat, koment by mě potešil x) Tak zas příště Bye :))
PS:obrázek mluví snad za vše x)